Concordia: Balearica/Italia – ANG, DE

Kód: 1476
Neohodnoceno
599 Kč –23 %
Concordia BC
599 Kč –23 % 459 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Ke hře Concordia Balearica / Italia potřebujete Concordia (základní hra). Concordia je kolonizační deckbuildingová hra z období Římské říše. Hráči budují města a obchodují se surovinami, které jednotlivé provincie nabízejí. Jednotlivé akce se vykonávají pomocí karet osobností. Přestože nejde o nejnovější hru, je velmi dobře hodnocená a dostala řadu ocenění. Ocenění je především hráči ekonomických her s minimem náhody.

Detailní informace

Detailní popis produktu


Concordia je kolonizační deckbuildingová hra z období Římské říše. Hráči budují města a obchodují se surovinami, které jednotlivé provincie nabízejí. Jednotlivé akce se vykonávají pomocí karet osobností. Přestože nejde o nejnovější hru, je velmi dobře hodnocená a dostala řadu ocenění. Ocenění je především hráči ekonomických her s minimem náhody.
 
Ke hře Concordia Balearica / Italia potřebujete Concordia (základní hra).
Tato expanze zahrnuje oboustrannou herní desku BALEARICA – ITALIA, na jedné straně představující Baleárské ostrovy Ibiza, Mallorca a Menorca a na straně druhé centrum Římské moci.
Tato expanze obsahuje zejména variantu Forvm Piscatorvm (latina pro rybí trh), kterou lze kombinovat s jakoukoli jinou verzí Concordie. Rybí trh přidává do hry nové vrstvy strategie.
 
 
Počet hráčů: 2 – 5
Věková skupina: 12+
Doba hraní: 120 min

Nová.
Hra je v ANG, DE.

Doplňkové parametry

Kategorie: Budovatelská
Doba hraní: 120 min
Počet hráčů: 2 – 5
Věková skupina: 12+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: