Concordia – ANG, DE – CZ pravidla

Kód: 1478
Neohodnoceno
1 499 Kč –26 %
Concordia – ANG, DE – CZ pravidla
1 499 Kč –26 % 1 099 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Concordia je kolonizační deckbuildingová hra z období Římské říše. Hráči budují města a obchodují se surovinami, které jednotlivé provincie nabízejí. Jednotlivé akce se vykonávají pomocí karet osobností. Přestože nejde o nejnovější hru, je velmi dobře hodnocená a dostala řadu ocenění. Ocenění je především hráči ekonomických her s minimem náhody. Hra...

Detailní informace

Detailní popis produktu


/

Concordia je kolonizační deckbuildingová hra z období Římské říše. Hráči budují města a obchodují se surovinami, které jednotlivé provincie nabízejí. Jednotlivé akce se vykonávají pomocí karet osobností. Přestože nejde o nejnovější hru, je velmi dobře hodnocená a dostala řadu ocenění. Ocenění je především hráči ekonomických her s minimem náhody.

Hra Concordia je nekonfliktní ekonomická strategie, která vás vrátí do časů, kdy celé Středozemní moře ovládala Římská říše, do dob, kdy zde panoval mír, jednotné právo a ekonomika vzkvétala. Ve hře posíláte kolonisty do různých měst, v nichž se vyrábí cihly, jídlo, nástroje, víno nebo látky. Pomocí karet si vybíráte herní akce, za které na konci hry získáváte body. Hrací plán je oboustranný – pro variantu 3–5 hráčů nebo pro hru 2–4 hráčů.

Počet hráčů: 2 – 5
Věková skupina: 12+
Doba hraní: 100 min

Nová, nerozbalená.
Hra je v ANG, DE s CZ pravidly.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Budovatelská
Doba hraní: 100 min
Počet hráčů: 2 – 5
Věková skupina: 12+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: