Comparity: Around the World - ANG

Kód: 1474
Neohodnoceno
149 Kč –46 %
Comparity: Around the World - ANG
149 Kč –46 % 79 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Comparity je série rychlých a kompaktních deskových her, ve kterých porovnáváte vše na světě, od výšky slavných budov až po pokladny klasických filmů.Statisticky je každá druhá lednička v naší zemi vyzdobena magnetkami představujícími světové památky - Eiffelovu věž, Tádž Mahal, Koloseum, zámek Neuschwanstein, Empire State Building - i když majitel...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Comparity je série rychlých a kompaktních deskových her, ve kterých porovnáváte vše na světě, od výšky slavných budov až po pokladny klasických filmů.

Statisticky je každá druhá lednička v naší zemi vyzdobena magnetkami představujícími světové památky - Eiffelovu věž, Tádž Mahal, Koloseum, zámek Neuschwanstein, Empire State Building - i když majitel ledničky nikdy neopustil své okolí. Nyní však k návštěvě slavných turistických památek nepotřebujete ledničku! V tomto vydání deskové hry Comparity na vás čeká stovka světoznámých budov, památek, katedrál, a dokonce i mostů, které musíte seřadit podle výšky a data výstavby.

Ve svém tahu můžete umístit kartu do mřížky nebo zkontrolovat, zda předchozí hráč umístil svou kartu správně. Pokud zkontrolujete a umístění je správné, musíte si vzít 2 karty, ale pokud byla umístěna špatně, pak si ten, kdo ji zahrál, musí vzít 3 karty.

Hráč, kterému se podaří zbavit se všech svých karet jako prvnímu, je vítězem.


Počet hráčů: 2 - 5

Věková skupina: 12+

Doba hraní: 20 min


Nová, nerozbalená.

Doplňkové parametry

Kategorie: KDH Fénix
Doba hraní: 20 min
Počet hráčů: 2 - 5
Věková skupina: 12+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: