Column of Fire, A

Kód: 1473
Neohodnoceno
1 299 Kč –19 %
Column of Fire, A
1 299 Kč –19 % 1 049 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
A Column of Fire, v češtině Ohnivý sloup, je hra založená na adaptaci třetího románu ze série „Kingsbridge“ světoznámého spisovatele Kena Folletta, autora bestseleru Pilíře Země. Ve hře, zasazené v Evropě během doby Alžběty I., katolíci a protestanti soutěží o moc a vliv v Anglii, Francii, Španělsku a Nizozemsku. Rovnováha...

Detailní informace

Detailní popis produktu


A Column of Fire, v češtině Ohnivý sloup, je hra založená na adaptaci třetího románu ze série „Kingsbridge“ světoznámého spisovatele Kena Folletta, autora bestseleru Pilíře Země.

Ve hře, zasazené v Evropě během doby Alžběty I., katolíci a protestanti soutěží o moc a vliv v Anglii, Francii, Španělsku a Nizozemsku. Rovnováha moci se neustále přesunuje tam a zpět díky atentátům, úspěšných povstání a marných invazí – a nezřídka jsou ti, kdo sympatizují se slabými, vyhoštěni ze země.

Skuteční nepřátelé nejsou konkurenční církve. Skutečná bitva staví proti sobě ty, kteří věří v toleranci a kompromisy proti tyranům, kteří své myšlenky vnucují všem ostatním, bez ohledu na cenu. Kdo nejlépe využije politicky nestabilním prostředí a dynamicky se měnící podmínky v Evropě ke svému vítězství ve hře?

Počet hráčů: 2-4
Věková skupina: 12+
Doba hraní: 90 min

Nová, nerozbalená.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: KDH Fénix
Doba hraní: 90 min
Počet hráčů: 2-4
Věková skupina: 12+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: