Colonia – PL, CZ pravidla

Kód: 1465
Neohodnoceno
999 Kč –30 %
Colonia – PL, CZ pravidla
999 Kč –30 % 699 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Kolonie ve středověku. Největší město Svaté říše římské je proslulé svými slavnými katedrálami a všestranným obchodem. Renomované patricijské rody zastávají vlivné pozice v městské radě a ovládají majetek města. Neustále usilují o zvětšení svého bohatství a upevnění své moci. Každá rodina chce být nejvlivnější - ale jen jedna může tohoto...

Detailní informace

Detailní popis produktu


/
Kolonie ve středověku. Největší město Svaté říše římské je proslulé svými slavnými katedrálami a všestranným obchodem. Renomované patricijské rody zastávají vlivné pozice v městské radě a ovládají majetek města. Neustále usilují o zvětšení svého bohatství a upevnění své moci. Každá rodina chce být nejvlivnější - ale jen jedna může tohoto cíle dosáhnout!

Hráči se ujmou role vlivných patricijských rodů ve středověké Kolonii. Snaží se dovést svůj rod k nejmocnějšímu postavení získáváním vzácných relikvií. Aby toho dosáhli, musí hráči nakupovat zboží a vyrábět a prodávat zboží. Drahé relikvie si mohou dovolit pouze rody, které prodávají své zboží za vysokou cenu. Hráč, který na konci hry vlastní nejcennější sbírku relikvií, se stane vítězem.


Hra je v polštině s přiloženými CZ pravidly.


Počet hráčů: 3 - 6

Věková skupina: 12+

Doba hraní: 120 min


Nová, nerozbalená.
Hra je v PL, CZ pravidla.

Doplňkové parametry

Kategorie: KDH Fénix
Doba hraní: 120 min
Počet hráčů: 3 - 6
Věková skupina: 12+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: