Cluedo: Podezřelý - Karetní hra

Kód: 1458
Neohodnoceno
169 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Máte před sebou zločin, detektive! Karetní hra Cluedo Podezřelý vychází ze stejnojmenné deskové hry. Princip hry zůstává stejný, ale podstatně se zkrátil čas a přibyla i verze pro 2 hráče.Cílem hry je zjistit, kdo, kde a čím spáchal zločin. Odpovědi se dopátráte pomocí otázek kladených ostatním hráčům.Na začátku hry každý...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Máte před sebou zločin, detektive! 

Karetní hra Cluedo Podezřelý vychází ze stejnojmenné deskové hry. Princip hry zůstává stejný, ale podstatně se zkrátil čas a přibyla i verze pro 2 hráče.

Cílem hry je zjistit, kdo, kde a čím spáchal zločin. Odpovědi se dopátráte pomocí otázek kladených ostatním hráčům.

Na začátku hry každý hráč dostane stejnou sadu bílých karet složky (nahrazují položky v zápisníku u deskové varianty). Promíchají se oranžové karty důkazů, rozdělí na 3 hromádky (podezřelí, zbraně a místnosti) a z každé se umístí po jedné kartě pod kartu zločinu. Zbytek se zamíchá a rozdělí hráčům. V průběhu hry se hráč na řadě ptá na dvě libovolné položky po směru hodinových ručiček do té doby, dokud mu jednu z nich nebude schopen někdo vyvrátit ukázáním příslušné karty důkazů nebo dokud nedostane od všech hráčů zápornou odpověď.

Pokud uvidíte kartu důkazů, víte, že nemůže být kartou zločinu. Odložte si proto odpovídající kartu složky lícem dolů na hromádku nevinných.

Pokud si myslíte, že již víte, kdo, kde a čím zločin spáchal, vzneste obvinění. Obvinění mohou vznést současně i ostatní hráči. Porovnáním karet složky a karet ukrytých pod kartou zločinu zjistíte, zda se shodují a vyhrál jste, nebo ne a ve hře končíte. Vítězem se stává hráč, který jako první vyřeší zločin.

 

Počet hráčů: 2-4

Věková skupina: 8+

Doba hraní: 30 min


Nová, nerozbalená.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Párty
Doba hraní: 30 min
Počet hráčů: 2-4
Věková skupina: 8+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: