Cleopatra and the Society of Architects – ANG, CZ pravidla

Kód: 1455
Neohodnoceno
1 499 Kč –20 %
Cleopatra and the Society of Architects – ANG, CZ pravidla
1 499 Kč –20 % 1 199 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Rodinná společenská hra je zajímavá tím, že hráči budují skutečně trojrozměrný palác z různých dílů jako jsou zdi, vstupní dveře, obelisky, sfingy a další. Každý hráč se snaží nasbírat v průběhu hry co nejvíce Talentů (staroegypské peníze), které získávají za každou postavenou část paláce. Při hře musí hráči získávat návštěvou...

Detailní informace

Detailní popis produktu


/

Rodinná společenská hra je zajímavá tím, že hráči budují skutečně trojrozměrný palác z různých dílů jako jsou zdi, vstupní dveře, obelisky, sfingy a další. Každý hráč se snaží nasbírat v průběhu hry co nejvíce Talentů (staroegypské peníze), které získávají za každou postavenou část paláce.

Při hře musí hráči získávat návštěvou Tržiště suroviny a za ně pak mohou stavět části paláce. Ty jsou připraveny v Kamenolomu, kde si je architekt musí osobně vyzvednout. Pak již nic nebrání v rozšíření paláce o tuto jeho část, za což hráč získává odměnu podle postavené části.

Kromě obyčejných karet surovin je možné získat i tzv. „poskvrněné“ karty surovin, které sice hráči poskytují více suroviny (např. 2 dřeva oproti běžné kartě s 1 dřevem), ale při jejich použití hráč získává amulety korupce. Ty si hráč musí vzít i při využití služeb různých pochybných postav (Pašeráků, Kurtizán, Žebráků a dalších), které často bývají velice lákavé a mohou hráči výrazně pomoci.

Pozor ale na to, že na konci hry je nejzkorumpovanější architekt (má nejvíce amuletů korupce) předhozen Kleopatřiným krokodýlům a až ze zbývajících hráčů je určen vítěz hry (dle počtu získaných Telentů).

 

 

Hra je v angličtině s CZ pravidly.

 

Počet hráčů: 3 – 5
Věková skupina: 10+
Doba hraní: 60 min

Hra je v ANG s CZ pravidly.

Doplňkové parametry

Kategorie: Budovatelská
Doba hraní: 60 min
Počet hráčů: 3 – 5
Věková skupina: 10+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: