Cesta kolem světa za 80 dní

Kód: 1422
Neohodnoceno
999 Kč –20 %
Cesta kolem světa za 80 dní
999 Kč –20 % 799 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vydejte se po stopách hrdinů ze stejnojmenného románu Julese Verna a zkuste celou cestu urazit za méně než 80 herních dní. Svou cestu začnete v klubu gentlemanů v Londýně a než se do jeho pohodlných křesel vrátíte, navštívíte Paříž, Bombaj, Kalkatu, Yokohamu, San Francisko, New York a pár dalších měst...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Vydejte se po stopách hrdinů ze stejnojmenného románu Julese Verna a zkuste celou cestu urazit za méně než 80 herních dní. Svou cestu začnete v klubu gentlemanů v Londýně a než se do jeho pohodlných křesel vrátíte, navštívíte Paříž, Bombaj, Kalkatu, Yokohamu, San Francisko, New York a pár dalších měst roztroušených po celé Zeměkouli.

Pokud se do Londýna stihnete vrátit jako první a navíc neuplyne od vašeho odjezdu více než 80 dní, stáváte se vítězem hry. Jako dopravní prostředek můžete použít vlaky, lodě, ale i méně obvyklé horkovzdušné balóny a v některých částech světa i oblíbené slony.

Pro přesun z jednoho města do jiného je potřeba určitá kombinace karet dopravních prostředků, kterou musíte nejprve nashromáždit v ruce a poté ji odhodit. Tím můžete pokročit ve své cestě za slavným vítězstvím.

Zdánlivě jednoduchou a přímočarou hru ale komplikuje detektiv, který může cestovatele výrazně zpomalit, možnost cestovat balónem, který dokáže cestování naopak zrychlit, také boj o vhodné karty dopravních prostředků, který bude mezi hráči zuřit po celou hru, a další mechanismy hry.

 

Počet hráčů: 3-6
Věková skupina: 10+
Doba hraní: 50 min

Nová, nerozbalená.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dopravní
Doba hraní: 50 min
Počet hráčů: 3-6
Věková skupina: 10+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: