Černé historky: Mystické příběhy

Kód: 1410
Neohodnoceno
249 Kč –11 %
Černé historky: Mystické příběhy
249 Kč –11 % 220 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Mystické příběhy jsou dalším derivátem klasických Černých historek; resp. připomínají dětské Bílé historky, ale jsou pro svoji náročnost, krvavost a morbiditu určeny dospělým. Jak už název napovídá, v příbězích figurují nadpřirozené bytosti jako upíři, zombie, sukubové, skřeti – ale i konkrétní bytosti z prostědí SFFH – kouzelník Merlin, E.T. či...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Mystické příběhy jsou dalším derivátem klasických Černých historek; resp. připomínají dětské Bílé historky, ale jsou pro svoji náročnost, krvavost a morbiditu určeny dospělým. Jak už název napovídá, v příbězích figurují nadpřirozené bytosti jako upíři, zombie, sukubové, skřeti – ale i konkrétní bytosti z prostědí SF/F/H – kouzelník Merlin, E.T. či Saruman Bílý. Pro hráče je tedy nutná alespoň určitá znalost tohoto prostředí.

Princip hry zůstává stále stejný jako u původního dílu. Vypravěč odkryje kartu historky s popsanou pointou a hráči se pokouší zjistit, co se odehrálo. Vypravěči, který zná celý příběh, smí ostatní hráči pokládat pouze otázky, na které lze odpovědět „ano“ či „ne“. Partie končí v okamžiku, kdy hráči odhalí celé pozadí příběhu a všechny příčiny, které předcházely událostem popsaným na kartě.

Mystické historky u nás vychází v luxusní sběratelském vydání – karty mají tvar rakve a jsou uložené v plechové krabičce rovněž ve tvaru rakve.

 

Počet hráčů: 2-15
Věková skupina: 12+
Doba hraní: 20 min

Nová, nerozbalená.

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní
Doba hraní: 20 min
Počet hráčů: 2-15
Věková skupina: 12+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: