Century: Cesta koření

Kód: 1395
Neohodnoceno
899 Kč –14 %
Century: Cesta koření
899 Kč –14 % 770 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
„Century je hodně povedený kousek a pro mě příjemné překvapení. Jeho síla spočívá ve svižných partiích, které nás nejvíce bavily v rodinném kruhu s rodiči a sourozenci.“ TRILOGIE CENTURY JE ŘADA 3 VZRUŠUJÍCÍCH A BÁJEČNĚ NÁVYKOVÝCH HER, KTERÉ SE DAJÍ NAVZÁJEM KOMBINOVAT. EPICKÉ DOBRODRUŽSTVÍ ZAČÍNÁ CESTOU ZA VZÁCNÝM KOŘENÍM…KAŽDÝ ROK...

Detailní informace

Detailní popis produktu


„Century je hodně povedený kousek a pro mě příjemné překvapení. Jeho síla spočívá ve svižných partiích, které nás nejvíce bavily v rodinném kruhu s rodiči a sourozenci.“

TRILOGIE CENTURY JE ŘADA 3 VZRUŠUJÍCÍCH A BÁJEČNĚ NÁVYKOVÝCH HER, KTERÉ SE DAJÍ NAVZÁJEM KOMBINOVAT. EPICKÉ DOBRODRUŽSTVÍ ZAČÍNÁ CESTOU ZA VZÁCNÝM KOŘENÍM…KAŽDÝ ROK PRO VÁS VYDÁME JEDEN DÍL. PRVNÍM JE PRÁVĚ CESTA KOŘENÍ.

Objevte krásu Cesty koření a pestrobarevných trhů doprovázených úžasným uměleckým dílem od mezinárodně proslulé výtvarnice Fernandy Suárez.

Ponořte svou mysl do jednoduchých a čistě herních mechanismů v kombinaci s nádechem systému Deck-Building, které rozvíjejí další strategie a možnosti.

Century Cesta koření je skutečně mimořádná hra, Budete chtít hrát znovu a znovu…a znovu!

Prozkoumejte trhy – Obchodujte a zlepšete svou nabídku – Prodejte a získejte body.

Hra získala ocenění Spiel Hit 2016.

 

Počet hráčů: 2 – 5
Věková skupina: 8+
Doba hraní: 50 min


Nová, nerozbalená.

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní
Doba hraní: 50 min
Počet hráčů: 2 - 5
Věková skupina: 8+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: