Catan – Star Trek – ANG, CZ pravidla

Kód: 1383
Neohodnoceno
1 999 Kč –15 %
Catan – Star Trek – ANG, CZ pravidla
1 999 Kč –15 % 1 699 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Star Trek Catan je samostatně hratelná verze jedné z nejoblíbenějších deskových her Osadníci z Katanu zasazená do vděčného světa seriálu Star Trek. Původní hratelnost je však zachovaná a dokonce ještě vylepšená o karty postav. Vesmír. Ta nejzažší hranice. Stále v jeho koutech čeká i v oblastech spadající pod Federaci mnoho...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Star Trek Catan je samostatně hratelná verze jedné z nejoblíbenějších deskových her Osadníci z Katanu zasazená do vděčného světa seriálu Star Trek. Původní hratelnost je však zachovaná a dokonce ještě vylepšená o karty postav.
Vesmír. Ta nejzažší hranice. Stále v jeho koutech čeká i v oblastech spadající pod Federaci mnoho neprozkoumaných, ale na suroviny bohatých planet, které čekají na své první kolonie. Je na vás, abyste vybudovali základny a pevnosti, které vám umožní z těchto planet těžit různé suroviny. Pro odvážné průzkumy vzdálených končin bude třeba využít vaše vesmírné flotily a s jejich pomocí určit zásobovací trasy. Bude však třeba vyhnout se nedostatkům zdrojů, čemuž se bude dát zabránit jak obchodováním s vašimi oponenty, tak s národy přiléhající k území Federace. A pokud se některý z vašich protihráčů rozhodne vycestovat hlouběji do vesmíru, bude možné zalarmovat klingony, kteří ho odtamtud vyženou. Protože jenom jeden z vás se může vyhřívat na pozici největšího hrdiny Federace. Přijmete tuto výzvu?
Star Trek Catan přejímá tento nadčasový herní koncept jedné z nejoceňovanějších her na světě, Osadníků z Katanu do úžasného světa Star Treku. Navíc i s několika novinkami, jako známými postavami z posádky vesmírné lodi Enterprise, které vám ve hře mohou pomoci prostřednictvím pomocných karet. Tak budujte, obchodujte a kolonizujte na místech, kde to před vámi ještě nikdy nikdo nedělal.
Počet hráčů: 3-4
Věková skupina: 10+
Doba hraní: 75 min

Nová, nerozbalená.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Budovatelská
Doba hraní: 75 min
Počet hráčů: 3-4
Věková skupina: 10+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: