Catan – Osadníci z Katanu: Obchod v Evropě

Kód: 1377
Neohodnoceno
999 Kč –10 %
Catan – Osadníci z Katanu: Obchod v Evropě
999 Kč –10 % 899 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Osadníci z Katanu – Obchod v Evropě jsou samostatnou hrou, vytvořenou Klausem Teuberem k patnáctému výročí známé značky. Duch původních Osadníků se však ani v Obchodě v Evropě nezapře. Hráči se tentokrát nezhostí role kolonizátorů a budovatelů, nýbrž kupců a kšeftmanů, zakládajících obchodní stanice, financujících stavbu silnic, vypravujících karavany a...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Osadníci z Katanu – Obchod v Evropě jsou samostatnou hrou, vytvořenou Klausem Teuberem k patnáctému výročí známé značky. Duch původních Osadníků se však ani v Obchodě v Evropě nezapře. Hráči se tentokrát nezhostí role kolonizátorů a budovatelů, nýbrž kupců a kšeftmanů, zakládajících obchodní stanice, financujících stavbu silnic, vypravujících karavany a obchodní cestující do vzdálených krajů.

Cílem hráčů Obchodu v Evropě je jako první dodat určený počet zboží, k čemuž je potřeba zbudovat dostatek obchodních stanic. Hra se odehrává na důvěrně známých hexových polích, tentokrát ovšem fixních – hra obsahuje oboustranný herní plán (variantu pro delší a pomalejší hru), zpodobňující evropský kontinent.

Počet hráčů: 3-4
Věková skupina: 12+
Doba hraní: 90 min

Nová, nerozbalená.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Budovatelská
Doba hraní: 90 min
Počet hráčů: 3-4
Věková skupina: 12+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: