Catan – Osadníci z Katanu: Námořníci

Kód: 1374
Neohodnoceno
999 Kč –15 %
Catan – Osadníci z Katanu: Námořníci
999 Kč –15 % 849 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Vítr napíná plachty a před vámi se rozprostírá širé moře. Ke stavbě lodi potřebujete dřevo a vlnu. Lodě se umísťují stejně jako silnice na spojnici dvou šestihranných polí. Vaše lodě mohou plout podél pobřeží, nebo na volném moři. Vyražte na moře k neprobádaným ostrovům! Území katanu je nyní mnohem větší....

Detailní informace

Detailní popis produktu


/

Vítr napíná plachty a před vámi se rozprostírá širé moře. Ke stavbě lodi potřebujete dřevo a vlnu. Lodě se umísťují stejně jako silnice na spojnici dvou šestihranných polí. Vaše lodě mohou plout podél pobřeží, nebo na volném moři.

Vyražte na moře k neprobádaným ostrovům! Území katanu je nyní mnohem větší. O jeho rozloze rozhodujete vy! Toto rozšíření obsahuje skládací rám, který je vhodný pro různě velká území jednotlivých scénářů. Už neváhejte! Čeká na vás 11 nových dobrodružství. Postavte loď a vydejte se na moře. Objevujte ostrovní říši Katan.

Vymýšlejte si své vlastní scénáře. Toto rozšíření je ideální pro uplatnění vlastní kreativity. K této sadě patří ještě pirátská loď – černá jako smůla. Jistě pro vás bude inspirací. Vytvářejte vlastní scénáře, ať už s piráty nebo bez nich.

Toto rozšíření není plnohodnotná hra!

Je hratelné pouze se základní hrou Osadníci z Katanu. Je možné ho použít i ke starší dřevěné edici.

Počet hráčů: 3-4

Věková skupina: 10+

Doba hraní: 90 min


Nová, nerozbalená.

Verze DE s CZ pravidly. 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Budovatelská
Doba hraní: 90 min
Počet hráčů: 3-4
Věková skupina: 10+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: