Catan – Osadníci z Katanu: Námořníci- rozšíření pro 5 – 6 hráčů

Kód: 1376
Neohodnoceno
599 Kč –10 %
Catan – Osadníci z Katanu: Námořníci- rozšíření pro 5 – 6 hráčů
599 Kč –10 % 539 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Vítr napíná plachty a před vámi se rozprostírá širé moře. Ke stavbě lodi potřebujete dřevo a vlnu. Lodě se umísťují stejně jako silnice na spojnici dvou šestihranných polí. Vaše lodě mohou plout podél pobřeží, nebo na volném moři.Vyražte na moře k neprobádaným ostrovům! Území katanu je nyní mnohem větší. O...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Vítr napíná plachty a před vámi se rozprostírá širé moře. Ke stavbě lodi potřebujete dřevo a vlnu. Lodě se umísťují stejně jako silnice na spojnici dvou šestihranných polí. Vaše lodě mohou plout podél pobřeží, nebo na volném moři.Vyražte na moře k neprobádaným ostrovům! Území katanu je nyní mnohem větší. O jeho rozloze rozhodujete vy! Toto rozšíření obsahuje skládací rám, který je vhodný pro různě velká území jednotlivých scénářů. Už neváhejte! Čeká na vás 11 nových dobrodružství. Postavte loď a vydejte se na moře. Objevujte ostrovní říši Katan.Vymýšlejte si své vlastní scénáře. Toto rozšíření je ideální pro uplatnění vlastní kreativity. K této sadě patří ještě pirátská loď – černá jako smůla. Jistě pro vás bude inspirací. Vytvářejte vlastní scénáře, ať už s piráty nebo bez nich.

Toto rozšíření není plnohodnotná hra! Je hratelné pouze se základní hrou Osadníci z Katanu. Je možné ho použít i ke starší dřevěné edici.

Počet hráčů: 5-6
Věková skupina: 10+
Doba hraní: 120 min

Nová, nerozbalená.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Budovatelská
Doba hraní: 120 min
Počet hráčů: 5-6
Věková skupina: 10+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: