Catan – Osadníci z Katanu: Města a rytíři

Kód: 1371
Neohodnoceno
1 099 Kč –10 %
Catan – Osadníci z Katanu: Města a rytíři
1 099 Kč –10 % 989 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Divoké hordy Barbarů ohrožují ostrov Katan! Přilákalo je bohatství katanských měst. Barbarská flotila se blíží. Když Barbaři zaútočí, musí se rytíři sjednotit a postavit se jim. Pokud jsou příliš slabí, Barbaři vyrabují města a ta se pak stanou opět vesnicemi. Katanská města zažívají rozkvět, rozrůstají se až do metropolí. K...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Divoké hordy Barbarů ohrožují ostrov Katan! Přilákalo je bohatství katanských měst. Barbarská flotila se blíží. Když Barbaři zaútočí, musí se rytíři sjednotit a postavit se jim. Pokud jsou příliš slabí, Barbaři vyrabují města a ta se pak stanou opět vesnicemi.

Katanská města zažívají rozkvět, rozrůstají se až do metropolí. K městské výstavbě jsou potřeba nové karty – obchodní zboží. Staví se budovy ve třech oblastech: obchod, politika a věda. S každou novou stavbou vzrůstají šance na nové karty pokroku, které hráčům umožňují hlouběji zasahovat do hry a ovlivnit její výsledky.

Toto rozšíření je pro zkušené hráče od 12 let. Nezbytná je dobrá znalost pravidel základní verze. Rozvinutost hry prodlužuje hraní hry o 1 hodinu. Zažijete však nová dobrodružství.

Autor hry: Klaus Teuber

Hru nelze hrát samostatně a je potřeba mít i základní hru Osadníci z Katanu.

Hra je v CZ edici.


Počet hráčů: 3-4

Věková skupina: 10+

Doba hraní: 120 min


Nová, nerozbalená.


Doplňkové parametry

Kategorie: Budovatelská
Doba hraní: 120 min
Počet hráčů: 3-4
Věková skupina: 10+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: