Catan – Osadnící z Katanu: Kostková hra

Kód: 1368
Neohodnoceno
299 Kč –10 %
Catan – Osadnící z Katanu: Kostková hra
299 Kč –10 % 269 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Kostková verze společenské hry Osadníci z Katanu je velmi povedenou variací veleúspěšné hry, která je díky svému malému provedení vhodná na cesty nebo na dovolenou. Nemáte-li na hraní zrovna příliš času, je pro vás kostková verze ideální, neboť tato hra je strategickou rychlovkou a užijete si jí opravdu v každé...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Kostková verze společenské hry Osadníci z Katanu je velmi povedenou variací veleúspěšné hry, která je díky svému malému provedení vhodná na cesty nebo na dovolenou. Nemáte-li na hraní zrovna příliš času, je pro vás kostková verze ideální, neboť tato hra je strategickou rychlovkou a užijete si jí opravdu v každé volné chvíli.
Co potřebujete, abyste mohli osídlit ostrov Katan? Nejdříve cesty, potom osady. A to nelze bez surovin: cihel, dřeva, rudy, obilí a také zlata. Házejte kostkou, osidlujte ostrov, staňte se jeho pánem. S touto napínavou hrou bud ostrov Katan hod po hodu více osídlený. Za každou cestu a stavbu získáte body. Šťastná ruka a šikovnost rozhodne, kdo je nejlepší osadník.
Počet hráčů: 1-4
Věková skupina: 7+
Doba hraní: 15 min

Nová, nerozbalená.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Budovatelská
Doba hraní: 15 min
Počet hráčů: 1-4
Věková skupina: 7+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: