Catan – Osadnící z Katanu: Karetní hra

Kód: 1365
Neohodnoceno
599 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Osadníci – karetní hra jsou karetní variantou klasické moderní stolní hry Osadníci z Katanu určenou pro hru dvou hráčů. Ve hře se budují vesnice, cesty, města, objevují nové krajiny, které přináší suroviny a hrají akční karty. Hráč se snaží co nejrychleji vybudovat co nejlepší osídlení. Každý hráč má od začátku...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Osadníci – karetní hra jsou karetní variantou klasické moderní stolní hry Osadníci z Katanu určenou pro hru dvou hráčů. Ve hře se budují vesnice, cesty, města, objevují nové krajiny, které přináší suroviny a hrají akční karty. Hráč se snaží co nejrychleji vybudovat co nejlepší osídlení.

Každý hráč má od začátku kromě dvou vesnic dispozici šest karet krajin, které poskytují suroviny (les-dřevo, hory-ruda, jíloviště-cihly, pole-obilí, pastviny-vlna, horská řeka-zlato). Oproti klasickým Osadníkům je zde navíc zlato – to funguje jako jako prostředek směny za jinou surovinu. Každá karta krajiny má na sobě číslo od 1 do 6 – pokud na kostce padne příslušné číslo, získává hráč danou surovinu. Suroviny se používají ke stavbě (vykládání karet) cest, vesnic, měst a dalších karet.

Počet hráčů: 2-2
Věková skupina: 10+
Doba hraní: 90 min

Nová, nerozbalená.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Budovatelská
Doba hraní: 90 min
Počet hráčů: 2-2
Věková skupina: 10+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: