Catan – Osadníci z Katanu: Junior

Kód: 1364
Neohodnoceno
699 Kč –10 %
Catan – Osadníci z Katanu: Junior
699 Kč –10 % 629 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Bylo nebylo… Dávno před tím, než na ostrov Katan dopluli první osadníci, se v jeho okolí pohybovaly skupiny nebezpečných pirátů. V této hře se stanete vůdcem jedné z nich. Budete stavět pirátská doupata, získávat zásoby, prohánět se na rychlých lodích a také obchodovat s ostatními piráty. Ale pozor, po ostrovech...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Bylo nebylo… Dávno před tím, než na ostrov Katan dopluli první osadníci, se v jeho okolí pohybovaly skupiny nebezpečných pirátů.

V této hře se stanete vůdcem jedné z nich. Budete stavět pirátská doupata, získávat zásoby, prohánět se na rychlých lodích a také obchodovat s ostatními piráty. Ale pozor, po ostrovech se také potuluje zákeřný duch černého piráta, který vám s chutí naruší vaše plány. Proto se vydejte vstříc dobrodružství a staňte se největším pirátem celého souostroví.

Většina z vás už určitě slyšela o hře Osadníci z Katanu, která byla poprvé vydána v roce 1995 a od té doby ji hrají lidé úplně na celém světě. Základní hra Osadníci z Katanu je vhodná pro hráče asi od deseti let. Tato nová juniorská verze otevírá úžasný svět Osadníků dětem již od šesti let.

Hra obsahuje: herní plán, 28 lodí, 28 doupat, 90 žetonů zásob, 16 kartiček s papouškem, 4 přehledové karty, kostku a pravidla.

Počet hráčů: 2-4
Věková skupina: 6+
Doba hraní: 60 min

Nová, nerozbalená.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Budovatelská
Doba hraní: 60 min
Počet hráčů: 2-4
Věková skupina: 6+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: