Catan – Osadníci z Katanu: Boj o Řím

Kód: 1361
Neohodnoceno
999 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Catan Histories: Boj o Řím je nová hra Osadníci z Katanu. Tuto hru lze porovnat s historickými scénáři osadníků. Na desce máte pevnou mapu, která představuje jižní Evropu. Hráči představují germánské kmeny, které pochodují po Římě. Každý hráč má dvě armády, které začínají v severovýchodním rohu hrací plochy. Tyto armády...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Catan Histories: Boj o Řím je nová hra Osadníci z Katanu. Tuto hru lze porovnat s historickými scénáři osadníků.

Na desce máte pevnou mapu, která představuje jižní Evropu. Hráči představují germánské kmeny, které pochodují po Římě. Každý hráč má dvě armády, které začínají v severovýchodním rohu hrací plochy. Tyto armády se budou pohybovat napříč mapou a drancují města se zdroji.
Římané vládnou nad obrovskou říší. Rozkládá se od Velké Británie do severní Afriky, ze Španělska přes Černé moře. Ale nyní Řím upadá a dochází mu dech. Říše je slabá a divoké barbarské hordy z obrovských východních stepí napadají jeho území.Jste vládcem jednoho z těch barbarských hord, který se snaží dostat do bohatého a dekadentního Západu. Rychlí jezdci a nebezpeční válečníci, lákáni bohatými římskými městy připravenými k lupu, dodržují každý váš příkaz.
Počet hráčů: 3-4
Věková skupina: 10+
Doba hraní: 120 min

Nová, nerozbalená.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Budovatelská
Doba hraní: 120 min
Počet hráčů: 3-4
Věková skupina: 10+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: