Catan – Osadníci z Katanu: Big Box

Kód: 1360
Neohodnoceno
1 799 Kč –10 %
Catan – Osadníci z Katanu: Big Box
1 799 Kč –10 % 1 619 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Catan – Big Box obsahuje více her v jednom balení – Catan – Osadníci z Katanu, rozšíření pro 5–6 hráčů, oboustranný herní plán s mapami a 4 rozmanité nové scénáře. Osadníci z Katanu jsou legendou ve světě deskových her, která si získala přízeň milionů hráčů po celém světě. A čím...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Catan – Big Box obsahuje více her v jednom balení – Catan – Osadníci z Katanu, rozšíření pro 5–6 hráčů, oboustranný herní plán s mapami a 4 rozmanité nové scénáře.
Osadníci z Katanu jsou legendou ve světě deskových her, která si získala přízeň milionů hráčů po celém světě. A čím tato hra jednoznačně předčí jiné deskové hry? Především variabilitou herního plánu.Každá partie je jedinečná. Na začátku hry hráči rozloží náhodně herní plochu a každý z nich v pořadí určeném hody kostkou rozmístí své první vesničky a cesty mezi nimi.

Ve svém tahu pak každý hráč hodem kostkami určí, kdo a jaké suroviny získává. Suroviny jsou třeba ke stavbě dalších vesnic, měst a cest mezi nimi. V případě nedostatku některých surovin je pak můžete směnit v poměru 4:1 s bankem (nebo ještě lepším v přístavu), či s ostatními hráči. Na ostrově se ovšem pohybují také zloději, proto není dobré suroviny u sebe příliš hromadit.

Vítězem se stává hráč, který vybuduje jako první osídlení, které dosahuje stanoveného bodového ohodnocení. Vesnice je za bod, město pak za body dva. Kdo má nejdelší cestu získává další dva body a stejně tak dostane dva body hráč s největší armádou.

Krabice obsahuje základní hru spolu s rozšířením pro 5-6 hráčů a dále oboustranný herní plán s mapami Německa a Mallorcy. Čtyři scénáře pak můžete kombinovat s herním materiálem základní hry (všechny hratelné v až 6 hráčích).

Scénář Pomocníci přidá 10 karet pomocníků, scenář Nejlepší přátelé dodá 84 žetonů přízně a 12 žetonů Katanu spolu s podložkou cechů. Další připravené scénáře obsahují herní plán Mallorcy nebo Německa, který je doplněn 12 figurkami dominant německých měst a 6 kartami stavebních nákladů.

Počet hráčů: 3-6
Věková skupina: 10+
Doba hraní: 75 min

Nová, nerozbalená.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Budovatelská
Doba hraní: 75 min
Počet hráčů: 3-6
Věková skupina: 10+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: