Cartography – ANG/DE

Kód: 1349
Neohodnoceno
699 Kč –28 %
Cartography – ANG/DE
699 Kč –28 % 499 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Odhalili jste kousky starověké čínské mapy. Když skládáte mapu společně, jste vtáhnuti do dob dynastie Han v zemi mystických království. Ujmete se role legendárních válečníků, kteří se nachází v epickém příběhu Luo Guanzhongu „Romance of Three Kingdoms“. Získejte země a postavte hrady, abyste rozšířili a bránili své království. Hráči se...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Odhalili jste kousky starověké čínské mapy. Když skládáte mapu společně, jste vtáhnuti do dob dynastie Han v zemi mystických království. Ujmete se role legendárních válečníků, kteří se nachází v epickém příběhu Luo Guanzhongu „Romance of Three Kingdoms“. Získejte země a postavte hrady, abyste rozšířili a bránili své království.

Hráči se stávají tvůrci map ve hře, která vyžaduje kreativitu a předvídavost, aby si nárokovali zemi na mapě, která se mění s každým tahem. Kartografie staví na starověkém území a rozšiřuje hru „Go“ přidáním mechanismu tvorby map. Mapa je tvořena trojúhelníkovými dlaždicemi, s řekami, které dělí mapu, což umožňuje obranu nebo udržení území. Hráči vytvářejí a nárokují územi, poté odrážějí protivníky ve snaze ovládat mapu.

 

Počet hráčů: 2-4
Věková skupina: 10+
Doba hraní: 20 min

Nová, nerozbalená.
Hra je v němčině a angličtině.

Doplňkové parametry

Kategorie: Budovatelská
Doba hraní: 20 min
Počet hráčů: 2-4
Věková skupina: 10+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: