Canopy Walk – ANG

Kód: 1310
Neohodnoceno
390 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Píše se rok 1922. Nedávné zprávy uvádějí, že byl objeven velmi vzácný zdroj červených diamantů někde hluboko uvnitř tropického deštného pralesa Yungas ve Valle Grande v Jujuy v Argentině. Na základě těchto informací posílají dvě největší korporace s klenotnickými diamanty na světě na místo tým průzkumníků. Týmy si brzy uvědomí,...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Píše se rok 1922. Nedávné zprávy uvádějí, že byl objeven velmi vzácný zdroj červených diamantů někde hluboko uvnitř tropického deštného pralesa Yungas ve Valle Grande v Jujuy v Argentině. Na základě těchto informací posílají dvě největší korporace s klenotnickými diamanty na světě na místo tým průzkumníků.

Týmy si brzy uvědomí, že se džungle hemží stvořeními, jako jsou krokodýli, hadi, pumy a jaguáři – ale nejhorší ze všech jsou piraně, které zamořují bažinaté džunglové řeky. Nyní se týmy nemohou vrátit, takže jediným způsobem, jak se bezpečně vydat dále do džungle, je stavět stezky v korunách stromů, aby si nárokovaly náměstí po náměstí ve Valle Grande!

Canopy Walk je strategická hra na pokládání dlaždic, ve které dva průzkumníci soutěží postavením nejefektivnější stezky v korunách stromů tím, že co nejlépe využijí čtyři typy běžných dlaždic. Každý typ zobrazuje různé stezky v korunách nebo chůzi v korunách plus spojovací plošinu nebo chůzi v korunách plus slepý strom nebo slepý strom plus spojovací platformu. Body se získávají za čtvereček při chůzi v korunách stromů (CW) podle barvy hráče.

 

 

Počet hráčů: 2 – 2
Věková skupina: 14+
Doba hraní: 30 min


Nová, nerozbalená.

Doplňkové parametry

Kategorie: 2 hráči
Doba hraní: 30 min
Počet hráčů: 2
Věková skupina: 14+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: