Bunny Kingdom – ANG, CZ pravidla

Kód: 1299
Neohodnoceno
999 Kč –20 %
Bunny Kingdom – ANG, CZ pravidla
999 Kč –20 % 799 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
V poklidném a mírumilovném králičím království budou hráči budovat města a vesnice, kultivovat pole, jezera, hory a lesy, získávat zdroje, sázet mrkve a budou se snažit uzmout co největší plochy království pod svou vládu. Během čtyř kol hráči draftují karty uzemí, artefaktů a mistrů. Na získaná území potom budou moci...

Detailní informace

Detailní popis produktu


/

V poklidném a mírumilovném králičím království budou hráči budovat města a vesnice, kultivovat pole, jezera, hory a lesy, získávat zdroje, sázet mrkve a budou se snažit uzmout co největší plochy království pod svou vládu.

 

Během čtyř kol hráči draftují karty uzemí, artefaktů a mistrů. Na získaná území potom budou moci stavět věže, vesnice a jiné prvky, které jim umožní zisk vítězných bodů. Mistři mají obvykle různé schopnosti, které mohou značně pomoci při budování teritorií a prastaré artefakty mívají velkou bodovou hodnotu. Je třeba si řádně rozmyslet, které karty si nechám a které pošlu soupeřům.

Hra vyniká překrásným, pohádkovým zpracováním, obsahuje množství karet a pěkných figurek králíků a měst. Obsahuje řadu hezkých mechanismů a přestože budete muset během hry činit mnohá rozhodnutí, cest k vítěztví je více. Za hrou stojí Richard Garfield, tvůrce legendárního Magicu či Netrunnera.


Hra je v ANG edici s CZ pravidly.Počet hráčů: 2-4

Věková skupina: 12+

Doba hraní: 60 min


Nová, nerozbalená.
Hra je v ANG edici s CZ pravidly.

Doplňkové parametry

Kategorie: KDH Fénix
Doba hraní: 60 min
Počet hráčů: 2-4
Věková skupina: 12+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: