Boonlake - ANG

Kód: 1279
Neohodnoceno
1 699 Kč –17 %
Boonlake - ANG
1 699 Kč –17 % 1 399 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Se skupinou průzkumníků jste opustili civilizaci a usadili se na pobřeží Boonlake, dávno zapomenuté oblasti, kterou lidé obývali před dávnými časy. Tato neprobádaná oblast vás láká! Staňte se součástí nového společenství a zasvěťte se společnému dobru. Prozkoumávejte krajinu, stavte domy a osady, chovejte dobytek, produkujte suroviny a rozvíjejte infrastrukturu. Snažte...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Se skupinou průzkumníků jste opustili civilizaci a usadili se na pobřeží Boonlake, dávno zapomenuté oblasti, kterou lidé obývali před dávnými časy. Tato neprobádaná oblast vás láká! Staňte se součástí nového společenství a zasvěťte se společnému dobru. Prozkoumávejte krajinu, stavte domy a osady, chovejte dobytek, produkujte suroviny a rozvíjejte infrastrukturu. Snažte se tyto procesy co nejvíce automatizovat. Využijte příležitosti a využijte svůj nový život v Boonlake co nejlépe.

Boonlake je hra, ve které se ocitáte na novém území a zlepšujete svůj život - a život své skupiny - ale jak toho dosáhnete, je zcela na vás! Díky novému akčnímu mechanismu probíhá každá hra jinak. Každou akci je třeba pečlivě zvážit, protože z vámi zvolené akce mají prospěch i ostatní hráči. Kromě toho akce určuje, jak daleko se můžete se svou lodí pohybovat - čím dále a rychleji, tím lépe!


Hra je v ANG verzi.

 

Počet hráčů: 1 - 4
Věková skupina: 14+
Doba hraní: 120 min


Nová, nerozbalená.
Hra je v ANG verzi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nová
Doba hraní: 160 min
Počet hráčů: 1-4
Věková skupina: 14+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: