Bastille – ANG

Kód: 1239
Neohodnoceno
999 Kč –20 %
Bastille – ANG
999 Kč –20 % 799 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Je předvečer francouzské revoluce a vy jste vůdcem revoluční skupiny a snažíte se svou frakci nejlépe nachystat, aby byla připravena, až bude revoluce nevyhnutelně zahájena. K tomu potřebujete peníze, vliv, revoluční vůdce, zbraně k jejich vyzbrojení a mnoho dalšího. V nabídkové hře Bastille má každý hráč tři žetony vlivu, které...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Je předvečer francouzské revoluce a vy jste vůdcem revoluční skupiny a snažíte se svou frakci nejlépe nachystat, aby byla připravena, až bude revoluce nevyhnutelně zahájena. K tomu potřebujete peníze, vliv, revoluční vůdce, zbraně k jejich vyzbrojení a mnoho dalšího.

V nabídkové hře Bastille má každý hráč tři žetony vlivu, které budou umístěny po jedné v jedné ze sedmi budov v okolí Paříže. Poté, co jsou umístěny všechny žetony, hráči vyřeší každou budovu v pořadí podle toho, kdo má nevětší vliv. V každé budově jsou pouze tři místa pro vliv, takže hráči budou muset své možnosti pečlivě zvážit.

V každém kole je odhalena náhodná mise, která uvádí, které z různých položek nebo symbolů, které hráči shromažďovali, dá na konci kola bonusové vítězné body. Po čtyřech a osmi kolech (konec hry) hráči vyhodnotí skóre za své vůdce, jak daleko postoupili na trase k Bastille a všechny tajné mise, které shromáždili. Hráč s nejvíce body po osmi kolech vyhrává hru a stává se vůdcem revoluce!

Počet hráčů: 3 – 4
Věková skupina: 12+
Doba hraní: 60 min

Nová, nerozbalená.

Doplňkové parametry

Kategorie: KDH Fénix
Doba hraní: 60 min
Počet hráčů: 3 – 4
Věková skupina: 12+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: