Azul: Zahrady pro královnu

Kód: 1207
Neohodnoceno
699 Kč –14 %
Azul: Zahrady pro královnu
699 Kč –14 % 599 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Král Manuel I. povolal nejvěhlasnější zahradní architekty Portugalska, aby vytvořili pro jeho choť, královnu Marii Aragonskou, ty nejkrásnější zahrady.V této hře se chopíte náročného úkolu vytvořit pro okouzlující královnu co nejhezčí zahradu, ve které se budou snoubit pestré květiny, cizokrajná zvířata i ornamentální prvky v co nejharmoničtější kombinaci.Pomocí nově modifikovaného...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Král Manuel I. povolal nejvěhlasnější zahradní architekty Portugalska, aby vytvořili pro jeho choť, královnu Marii Aragonskou, ty nejkrásnější zahrady.
V této hře se chopíte náročného úkolu vytvořit pro okouzlující královnu co nejhezčí zahradu, ve které se budou snoubit pestré květiny, cizokrajná zvířata i ornamentální prvky v co nejharmoničtější kombinaci.

Pomocí nově modifikovaného mechanismu výběru stavebních kamenů z nabídky, typického pro hry ze série Azul, se budete snažit vytvořit co nejhezčí zahradu. Ale jen ten nejschopnější zahradník si získá uznání a přízeň Jejího královského Veličenstva.

  • Čtvrtá hra z celosvětově oblíbené řady Azul.
  • Tentokrát ze šestiúhelníkových dílků sestavujete krásné zahrady pro královnu.
  • Mechanismus vybírání dílků vychází z dřívějších her v řadě, přesto je opět nový a jinak zajímavý.
  • Dílky mají 6 různých barev a 6 různých symbolů. Vytvářejte v zahradě skupiny buď stejných barev, nebo stejných symbolů.
  • Hodnotnější symboly vám přinesou větší množství bodů, ale zase je obtížnější je do zahrady umístit. Jakou cestu zvolíte?

 

Počet hráčů: 2-4

Věková skupina: 10+

Doba hraní: 60 min


Nová.

Doplňkové parametry

Kategorie: Strategická
Doba hraní: 60 min
Počet hráčů: 2-4
Věková skupina: 10+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: