Atlantis: Island of Gods – ANG, CZ pravidla

Kód: 1193
Neohodnoceno
599 Kč –20 %
Atlantis: Island of Gods – ANG, CZ pravidla
599 Kč –20 % 479 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Před civilizacemi, o kterých víme, byl velký ostrov, nazvaný současnými vědci Atlantis. Byl obýván civilizací, která měla mimořádné kulturní a technologické znalosti, zejména v oblasti architektury a umění. To všechno by nebylo možné, kdyby nebyli požehnáni bohy. Atlantiďané jim stavěli slavné pomníky.Jenže nejsou všichno bohové pokorní. Ares, syn Zeuse a...

Detailní informace

Detailní popis produktu


/

Před civilizacemi, o kterých víme, byl velký ostrov, nazvaný současnými vědci Atlantis. Byl obýván civilizací, která měla mimořádné kulturní a technologické znalosti, zejména v oblasti architektury a umění.

To všechno by nebylo možné, kdyby nebyli požehnáni bohy. Atlantiďané jim stavěli slavné pomníky.Jenže nejsou všichno bohové pokorní.


Ares, syn Zeuse a Hery byl tím, jehož činy vedly ke katastrofě. Jeho bezbožnost byla nekonečná a krutost jeho následovníků zničující. Zahájili tím občanskou válku v zemi, která poznala jen mír. Vzniklý konflikt rozdělil Atlantiďany i jejich božstva. Někteří starí bohové předpovídali, že se tato civilizace nakonec zhroutí kvůli stále rostoucímu konfliktu mezi božstvy. Konflikt, ve kterém by život lidí neznamenal nic.

Takže se rozhodli chránit své následovníky sesláním četných vizí svým kněžím nebo tím, že si vezmou lidskou podobu a jednají jako proroci. Bude varovat Atlantiďana, že se blíží konec a poví jim o vzdálených zemích, které by mohly být jejich jedinou nadějí na přežití.

Vztek bohů stále rostl, až do jednoho dne. Nejstarší, Nammu, stvořitel pravekého moře, se ve svém zoufalství rozhodl ukončit utrpení Atlantiďanů potopením ostrova. S pomocí svých bohů se podařilo přežít několik Atlantiďanům. Přicházeli do různých částí světa, a přinášejí své znalosti kulturám, které se tam objevují.

Ve hře Atlantis: Island Of Gods jsi nejvyššími kněžími mytologických bohů, pro které stavíš památky na mýtickém ostrově Atlantis těsně před jeho záhubou. Jedná se o logickou karetní hra se čtyřmi deskami představujícími regiony Atlantidy.

Počet hráčů: 2 – 4
Věková skupina: 10+
Doba hraní: 30 min


Nová. ANG, CZ pravidla

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní
Doba hraní: 45 min
Počet hráčů: 2-4
Věková skupina: 14+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: