Artemis Project, The - ANG

Kód: 1186
Neohodnoceno
1 399 Kč –17 %
Artemis Project, The - ANG
1 399 Kč –17 % 1 159 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Europa, měsíc Jupiteru. Hluboko pod povrchem se oceány hemží mimozemským životem. Rostliny, korály, dokonce i neznámé ryby a větší mořská stvoření obývají spletité chodby podmořského systému. Podmorské sopky ohřívají vodu bohatou na minerály a tvoří skvělé podmínky pro těžbu. Blízko pod povrchem vzniká první stanice kolonizátorů-rybaření, těžba a expedice zajišťují...

Detailní informace

Detailní popis produktu


/

Europa, měsíc Jupiteru. Hluboko pod povrchem se oceány hemží mimozemským životem. Rostliny, korály, dokonce i neznámé ryby a větší mořská stvoření obývají spletité chodby podmořského systému. Podmorské sopky ohřívají vodu bohatou na minerály a tvoří skvělé podmínky pro těžbu. Blízko pod povrchem vzniká první stanice kolonizátorů-rybaření, těžba a expedice zajišťují dostatek surovin pro život. Skupiny kolonizátorů se rozdělí na skupiny a pokoušejí se na vlastní pěst co nejdříve z měsíce udělat plnohodnotné místo pro život. Postupně nalézají tajemné artefakty neznámého původu a hodnotné materiály kterými se jejich snaha rychle posouvá kupředu, zároveň ale čelí přírodním podmínkám, které mohou být velmi zrádné.

The Artemis Project je hra s mechanismem přemisťování kostek a budování enginů ve které soupeříte s planetou stejně jako s ostatními hráči. Házejte kostkami a umisťujte je tatkticky tak, abyste překazili postup ostatním kolonizátorům. Těžte minerály a vyrábějte energii. Cvičte pracovníky. Vyrážejte na odvážné mise za získáním surovin. Bude vaše úsilí stačit na přežití?


Hra je v ANG verzi.

 

Počet hráčů: 1 - 5
Věková skupina: 13+
Doba hraní: 60 min


Nová, nerozbalená.
Hra je v ANG verzi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Budovatelská
Doba hraní: 60 min
Počet hráčů: 1-5
Věková skupina: 13+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: