Architectura - ANG

Kód: 1144
Neohodnoceno
499 Kč –20 %
Architectura - ANG
499 Kč –20 % 399 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Přijeli sem nejvýznamnější architekti, aby postavili velkolepé město s nejlepšími divadly, skleníky a hostinci. Každý z architektů chce k výstavbě města přispět co nejvýznamněji, ale jejich ambice nevyhnutelně vedou k náročnému soupeření.Ve hře Architectura se váš stůl promění v síť městských ulic a bloků. Každá budova, kterou postavíte, ovlivní hodnotu...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Přijeli sem nejvýznamnější architekti, aby postavili velkolepé město s nejlepšími divadly, skleníky a hostinci. Každý z architektů chce k výstavbě města přispět co nejvýznamněji, ale jejich ambice nevyhnutelně vedou k náročnému soupeření.

Ve hře Architectura se váš stůl promění v síť městských ulic a bloků. Každá budova, kterou postavíte, ovlivní hodnotu sousedních budov, nebo je dokonce zničí! Řekněme, že jste právě postavili velkolepý chrám. Vulgární tržnice za rohem tam už nepatří a je třeba ji okamžitě zavřít - ale park poblíž vchodu do chrámu se určitě hodí a dokonce bude z božské blízkosti profitovat.

Otáčením karet měňte jejich hodnoty, řešte jejich speciální efekty a snažte se pečlivě řídit své možnosti, abyste se stali nejlepším architektem města!

Hrajte Architectura podle základních pravidel nebo podle pokročilých pravidel, ve kterých si každý hráč sestaví svůj jedinečný balíček. Ať už budete hrát jakoukoli verzi, každá hra bude jiná!


Hra je v ANG verzi.

 

Počet hráčů: 2 - 4

Věková skupina: 8+

Doba hraní: 45 min


Nová, nerozbalená.

Hra je v ANG.

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní
Doba hraní: 45 min
Počet hráčů: 2 - 4
Věková skupina: 8+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: