Ankh: Bohové Egypta: Pharaoh - ANG

Kód: 1132
Neohodnoceno
1 699 Kč –17 %
Ankh: Bohové Egypta: Pharaoh - ANG
1 699 Kč –17 % 1 399 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

V dávných časech býval jeden smrtelník volen jako prostředník mezi bohy a lidmi. Tento král byl prorokem, knězem a vládcem pomazaným samotnými bohy, a pověřen k tomu, aby udržoval Ma’at,...

Detailní informace

Detailní popis produktu


V dávných časech býval jeden smrtelník volen jako prostředník mezi bohy a lidmi. Tento král byl prorokem, knězem a vládcem pomazaným samotnými bohy, a pověřen k tomu, aby udržoval Ma’at, kosmickou rovnováhu a řád nad Egyptem a jeho lidem. Právo vládnout, soudit, vyhlásit válku, to vše bylo faraonovi uděleno a Egypt žil v blahobytu.

Když začala válka bohů, každý z nich hledal u faraóna podporu. Kdo by byl lepší, než smrtelník, komu byla svěřena všechna tato moc? A to i přesto, že taková přízeň by vychýlila Ma’at z rovnováhy a uvrhla řád do chaosu. I rozhodl faraón, že takové rozhodnutí nesmí žádný smrtelník činit sám.

Expanze Pharaoh představuje nový rozměr hry Ankh: Gods of Egypt. Bohové budou sesílat své kněží až do královského paláce, aby si získali faraonovu přízeň. Pokud selžete, nečeká vás nic než zapomnění.


Počet hráčů: 2 – 5
Věková skupina: 14+
Doba hraní: 90 min

Video návod: https://youtu.be/xCaOACoVQpINová, nerozbalená

Video návod: https://youtu.be/xCaOACoVQpI

Doplňkové parametry

Kategorie: Strategická
Doba hraní: 90 min
Počet hráčů: 2-5
Věková skupina: 14+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: