Ankh: Bohové Egypta: Guardians Set - ANG

Kód: 1130
Neohodnoceno
1 299 Kč –15 %
Ankh: Bohové Egypta: Guardians Set - ANG
1 299 Kč –15 % 1 099 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Přestože bohové mají moc nade všemi smrtelníky, sami nejsou rovni jeden druhému. Ne všichni si podmanili svět jako mocné slunce, ne všichni jsou vládci Říše mrtvých. Nižší božstva a démoni...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Přestože bohové mají moc nade všemi smrtelníky, sami nejsou rovni jeden druhému. Ne všichni si podmanili svět jako mocné slunce, ne všichni jsou vládci Říše mrtvých. Nižší božstva a démoni znají svoje místo, a moc dobře vědí, že jejich přežití závisí na tom nejmocnějším, který nakonec ovládne celý kosmos. Ačkoli nebyli o nic méně důležití, vrtochem osudu bylo rozhodnuto o tom, že jim nebude zasvěcen žádný monument ani zástupy věrných následovníků. Taková je přirozenost. A tak je jejich patroni přidali ke svým věrným a využili jejich schopností ke své ochraně. Sloužit tomu nejmocnějšímu se stalo jejich cestou, jak přečkat válku všech válek.

Guardians Set přináší nové bytosti, které pomohou bohům na jejich cestě. Většina Guardianů zde jsou hroziví démoni se schopnostmi, které si nikdo nepřeje mít proti sobě. Díky nim si užijete nové možnosti hry a přítomnost nebo absence každého strážce výrazně ovlivní dynamiku.


Počet hráčů: 2 – 5
Věková skupina: 14+
Doba hraní: 90 min

Video návod: https://youtu.be/xCaOACoVQpINová, nerozbalená

Video návod: https://youtu.be/xCaOACoVQpI

Doplňkové parametry

Kategorie: Strategická
Doba hraní: 90 min
Počet hráčů: 2 - 5
Věková skupina: 14+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: