Andor – dobrodružné legendy: : The Last Hope – ANG

Kód: 1121
Neohodnoceno
1 199 Kč –8 %
Andor – dobrodružné legendy: : The Last Hope – ANG
1 199 Kč –8 % 1 099 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Andor – dobrodružné legendy: Poslední naděje, je třetím a posledním pokračováním hry Legends of Andor, je tedy současně rozšířením i samostatně hratelné. Rozšíření přináší několik nových prvků: Nový typ příšer – kostliví válečníci. Ti neignorují procházející hrdiny jako stávající příšery, ale musí být poraženi, jakmile jsou na stejném poli s...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Andor – dobrodružné legendy: Poslední naděje, je třetím a posledním pokračováním hry Legends of Andor, je tedy současně rozšířením i samostatně hratelné. Rozšíření přináší několik nových prvků:

  • Nový typ příšer – kostliví válečníci. Ti neignorují procházející hrdiny jako stávající příšery, ale musí být poraženi, jakmile jsou na stejném poli s hrdinou.
  • Postavy z původní hry jsou vylepšené a mají nové dovednosti.
  • V rozšíření najdete 7 nových legend, včetně úvodní legendy – tutoriálu (jelikož se jedná o samostatnou hru), na více než 100 kartách. Prvních 6 legend se odehrává v Popelavých horách (přední strana herního plánu), skrze které vede od severovýchodu až k jihozápadu Stará trpasličí stezka a zahrnuje stavění mostů. Děj poslední legendy se točí okolo města jižně od této oblasti.
  • Novinkou je „povoz“, který funguje jako „hrad na kolečkách“. To znamená, že se v některých legendách bude pohybovat po Staré trpasličí stezce a hrdinové ho musí chránit před útoky příšer (stejně jako hrad v původní hře má povoz určitý počet „štítů“). Samozřejmě, že příšery povoz pronásledují tam, kam se pohne. Pro tento pohyb slouží stezky v horách vyznačené šipkami, ale orientované směrem k povozu jedoucímu po Staré trpasličí stezce.
  • Herní plán lze napojit na první mapu na jih, stejně jako lze druhou mapu napojit na sever.
  • Stupnice vypravěče je v rozsahu od „a“ do „n“.
  • Na herním plánu je „prastaré vybavení“, které mohou využít jak hrdinové, tak příšery ke svému posílení.
Počet hráčů: 2-4
Věková skupina: 10+
Doba hraní: 90 min

Nová, nerozbalená.
Třetí velké rozšíření. Hra je v ANG.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Fantasy
Doba hraní: 90 min
Počet hráčů: 2-4
Věková skupina: 10+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: