Andor – dobrodružné legendy – ANG (DE), CZ pravidla

Kód: 1117
Neohodnoceno
999 Kč –10 %
Andor – dobrodružné legendy – ANG (DE), CZ pravidla
999 Kč –10 % 899 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Andor vás potřebuje! Andorská země je v nebezpečí. Z lesů a hor míří na hrad Rietburg hordy nepřátel. Pouze vaše skupinka hrdinů se jim může postavit a zemi zachránit. Podaří se vám hrad ubránit?Obrana hradu není jediné dobrodružství, které vás v Andoru potká… Připravte se na to, že musíte pomoci...

Detailní informace

Detailní popis produktu


/
Andor vás potřebuje! Andorská země je v nebezpečí. Z lesů a hor míří na hrad Rietburg hordy nepřátel. Pouze vaše skupinka hrdinů se jim může postavit a zemi zachránit. Podaří se vám hrad ubránit?Obrana hradu není jediné dobrodružství, které vás v Andoru potká… Připravte se na to, že musíte pomoci uzdravit nemocného krále, najít vzácné diamanty a v neposlední řadě zneškodnit prastarého a zuřivého draka.Tak co, jste připravení na dobrodružství? Uspějete, jen když budete držet pohromadě, jako správní andorští hrdinové.

Andor je kooperativní hra, takže všichni hráči se společně snaží vyhrát v daném dobrodružství. Hra obsahuje i úvodní dobrodružství pro snadné a rychlé naučení hry!

Hra obsahuje: oboustranný herní plán, 41 figurek s podstavci, 4 karty hrdinů, přehled boje a vybavení, 142 kartónových dílků, 1 věž, 72 velkých karet, 66 malých karet, 20 kostek, 9 dřevěných žetonů, 5 dřevěných kostek, dřevěnou figurku vypravěče a pravidla.

Počet hráčů: 2-4
Věková skupina: 10+
Doba hraní: 60 min

Nová, nerozbalená.
Hra je v ANG nebo DE (dle dostupnosti) s CZ pravidly a kartami.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Fantasy
Doba hraní: 60 min
Počet hráčů: 2-4
Věková skupina: 10+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: