Anachrony: Exosuit Miniature Set

Kód: 1115
Neohodnoceno
999 Kč –14 %
Anachrony: Exosuit Miniature Set
999 Kč –14 % 859 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Exosuit Miniature Set je rozšířením, které v první řadě obsahuje velké figurky exoskeletů, nahrazující kartonové žetony ze základní hry. Anachrony je strategická hra pro náročné hráče, která se odehrává v postapokalyptické budoucnosti, ve které si lidstvo osvojilo technologii cestování časem. Právě této technologie musí hráči, z nichž každý zastupuje jednu...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Exosuit Miniature Set je rozšířením, které v první řadě obsahuje velké figurky exoskeletů, nahrazující kartonové žetony ze základní hry.
Anachrony je strategická hra pro náročné hráče, která se odehrává v postapokalyptické budoucnosti, ve které si lidstvo osvojilo technologii cestování časem. Právě této technologie musí hráči, z nichž každý zastupuje jednu z ideologicky odlišných “Cest”, využívat, aby dokázali vítězit. V praxi to znamená možnost obstarávat si cenné zdroje z budoucnosti – každý “časový dluh” ale musí být splacen, jinak dochází k nepříjemným paradoxům. Anachrony je hra s minimem náhody, která využívá populární mechaniku “worker placementu”, ozvláštněnou různými druhy dělníky a propracovaným mechanismem jejich využívání.

Počet hráčů: 1-4

Věková skupina: 14+

Doba hraní: 100 min


Nová, nerozbalená.
Rozšíření hry Anachrony, obsahující skvostné figurky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Strategická
Doba hraní: 100 min
Počet hráčů: 1-4
Věková skupina: 14+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: