Amytis: Visuté zahrady

Kód: 1111
Neohodnoceno
449 Kč –8 %
Amytis: Visuté zahrady
449 Kč –8 % 409 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Dá se krása spočítat? Ano! Alespoň podle architektů visutých zahrad Amytis. Navrhujte a skládejte k sobě visuté zahrady tak, aby na nich vzniklo co nejvíce diagonálně propojených symbolů. K tomu, abyste mohli dílky skládat tak, jak chcete, budete potřebovat také spořivého ducha. Za každý kousek zahrady totiž musíte zaplatit příslušný...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Dá se krása spočítat? Ano! Alespoň podle architektů visutých zahrad Amytis. Navrhujte a skládejte k sobě visuté zahrady tak, aby na nich vzniklo co nejvíce diagonálně propojených symbolů. K tomu, abyste mohli dílky skládat tak, jak chcete, budete potřebovat také spořivého ducha. Za každý kousek zahrady totiž musíte zaplatit příslušný obnos.

Kromě smyslu pro estetiku si při hře procvičíte i logické uvažování a prostorovou představivost. Hra vrcholí v momentě, kdy všichni hráči umístí všech 13 dílků a závěrečný vrcholový dílek, který se losuje hned na začátku zahradničení.
Hra obsahuje: 70 dílků zahrady, 72 žetonů mincí v hodnotách 1 a 3, 1 rámeček pro umístění nabídky dílků, 2 karty nápovědy, pravidla.


Videonávod: https://www.youtube.com/watch?v=qYVd83f3DfA

 

Počet hráčů: 1 - 4

Věková skupina: 8+

Doba hraní: 30 min


Nová, nerozbalená.

Doplňkové parametry

Kategorie: Abstraktní
Doba hraní: 30 min
Počet hráčů: 1 - 4
Věková skupina: 8+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: