Alhambra: The Treasure Chamber

Kód: 1103
Neohodnoceno
449 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
4. rozšíření hry Alhambra obsahuje další čtyři moduly, které lze využít samostatně nebo dohromady. Pokladnice – tento modul umožňuje novou akci – nákup truhlic, které hráč umísťuje do budov shodné barvy ve své Alhambře. V každém bodovacím kole se pak přidělují body i za počet truhlic (jakoby další druh budovy)....

Detailní informace

Detailní popis produktu


4. rozšíření hry Alhambra obsahuje další čtyři moduly, které lze využít samostatně nebo dohromady.

  • Pokladnice – tento modul umožňuje novou akci – nákup truhlic, které hráč umísťuje do budov shodné barvy ve své Alhambře. V každém bodovacím kole se pak přidělují body i za počet truhlic (jakoby další druh budovy).
  • Architekt – 16 nových peněžních karet s obrázkem architekta umožňuje provést mimořádnou přestavbu Alhambry na konci svého kola.
  • Útočníci – při každém bodování dojde k napadení měst jednotlivých hráčů z jedné ze světových stran. Zdi pak plní funkci opevnění, kdy za nechráněné dlaždice hráči přicházejí o body.
  • Bazary – nové dlaždice, za které hráči dostávají v posledním bodovacím kole dodatečné body v závislosti na budovách, které tyto dlaždice obklopují. Každá nová karta může v ideálním případě přinést až 24 bodů!

Lze hrát pouze se základní hrou ALHAMBRA.

 

 

Počet hráčů: 2 – 6
Věková skupina: 8+
Doba hraní: 60 minDoplňkové parametry

Kategorie: Budovatelská
Doba hraní: 60 min
Počet hráčů: 2 - 6
Věková skupina: 8+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: