Activity: Disney Classic

Kód: 1071
Neohodnoceno
399 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Oblíbené postavičky z pohádek od Disneyho jsou tady a přichází s velmi oblíbenou hrou Activity. Pobav se se svými oblíbenými postavičkami a ukaž co umíš ! O hře: Herní plán si hráči poskládají jak chtějí, je udělaný z dílků, které se napojují podobně jako puzzle. Důležité je pouze to, aby...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Oblíbené postavičky z pohádek od Disneyho jsou tady a přichází s velmi oblíbenou hrou Activity. Pobav se se svými oblíbenými postavičkami a ukaž co umíš !

O hře:

Herní plán si hráči poskládají jak chtějí, je udělaný z dílků, které se napojují podobně jako puzzle. Důležité je pouze to, aby dílek se startem byl na začátku a dílek s cílem na konci. Po sestavení herního plánu se hráči rozdělí do skupin nejméně po dvou hráčích. Tým si vezme figurku a postaví jí na start. Kartičky se zamíchají a vytvoří se z nich balíček, který se umístí poblíž herního plánu. Při hře v týmech vždy jeden z hráčů vezme kartičku a dle domluvy bude předvádět malovat nebo vysvětlovat co na kartičce je. Pokud hráči pojem uhodnou, figurka týmu se přesune na barvu balonku, která je vyznačená na rubové straně kartičky. Je možné, že nějaký tým se posune o jedno políčko a jiný hned o tři. Týmy se snaží dostat co nejrychleji do cíle a uhodnout všechny pojmy na kartičkách. Hráči musí pojem uhodnout dřív, než se přesype písek v hodinách. Čas tedy také hraje důležitou roli. Při hře 3 hráčů hraje každý za sebe a předvádí se kartičky všem. Hráč, který kartičku prezentujícího protihráče uhodne, se pak přesune na balonek určené barvy. Kdo se první dostane do cíle, je vítězem hry.

 

Počet hráčů: 3-16
Věková skupina: 4+
Doba hraní: 30 min

Nová, nerozbalená.

Doplňkové parametry

Kategorie: Abstraktní
Doba hraní: 30 min
Počet hráčů: 3-16
Věková skupina: 4+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: