Odhodlaní: Reinforcements - ANG

Kód: 2567
Neohodnoceno
999 Kč –10 %
Odhodlaní: Reinforcements - ANG
999 Kč –10 % 899 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Undaunted: Reinforcements je modulární rozšíření k základní hře Undaunted. Najdete tu nová pravidla, scénáře, jednotky. Čekají vás tanky, miny, útočné letectvo. Nově si užijete mód pro 4 hráče a dokonce i sólovou variantu hry.V severní Africe jsou pouštní skupiny dlouhého dosahu trnem v oku italským silám, narušují důležité komunikační linie...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Undaunted: Reinforcements je modulární rozšíření k základní hře Undaunted. Najdete tu nová pravidla, scénáře, jednotky. Čekají vás tanky, miny, útočné letectvo. Nově si užijete mód pro 4 hráče a dokonce i sólovou variantu hry.

V severní Africe jsou pouštní skupiny dlouhého dosahu trnem v oku italským silám, narušují důležité komunikační linie a útočí na strategické cíle v širokém okolí. V Normandii se americké síly připravují na německý protiútok a jsou odhodlány udržet si své postavení v regionu. Boje jsou intenzivní a výsledek visí na ostří nože. V sázce je všechno a vy zoufale potřebujete posily! Neodolatelní: Posily je modulární rozšíření, které přináší řadu nových pravidel, scénářů a jednotek. Uvolněte sílu německých a amerických tanků a podívejte se, jak si proti nim povedou vaše nové možnosti v Undaunted: Nebo využijte miny, útočné letouny a další nové jednotky, když se pokusíte přelstít protivníka v Undaunted: Severní Afrika. Ať už máte jen jednu nebo druhou hru, budete si moci poprvé zahrát Undaunted v režimu pro čtyři hráče, nebo si vyzkoušet své schopnosti v asolo režimu Dávida Turcziho a Davida Digbyho.


Počet hráčů: 1 - 4

Věková skupina: 10+

Doba hraní: 60 min


Nová, nerozbalená.

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní
Doba hraní: 60 min
Počet hráčů: 1 - 4
Věková skupina: 10+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: