Catan – Osadníci z Katanu: Města a rytíři - DE, CZ pravidla

Kód: 1372
Neohodnoceno
1 099 Kč –23 %
Catan – Osadníci z Katanu: Města a rytíři - DE, CZ pravidla
1 099 Kč –23 % 849 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Divoké hordy Barbarů ohrožují ostrov Katan! Přilákalo je bohatství katanských měst. Barbarská flotila se blíží. Když Barbaři zaútočí, musí se rytíři sjednotit a postavit se jim. Pokud jsou příliš slabí, Barbaři vyrabují města a ta se pak stanou opět vesnicemi. Katanská města zažívají rozkvět, rozrůstají se až do metropolí. K...

Detailní informace

Detailní popis produktu


/

Divoké hordy Barbarů ohrožují ostrov Katan! Přilákalo je bohatství katanských měst. Barbarská flotila se blíží. Když Barbaři zaútočí, musí se rytíři sjednotit a postavit se jim. Pokud jsou příliš slabí, Barbaři vyrabují města a ta se pak stanou opět vesnicemi.

Katanská města zažívají rozkvět, rozrůstají se až do metropolí. K městské výstavbě jsou potřeba nové karty – obchodní zboží. Staví se budovy ve třech oblastech: obchod, politika a věda. S každou novou stavbou vzrůstají šance na nové karty pokroku, které hráčům umožňují hlouběji zasahovat do hry a ovlivnit její výsledky.

Toto rozšíření je pro zkušené hráče od 12 let. Nezbytná je dobrá znalost pravidel základní verze. Rozvinutost hry prodlužuje hraní hry o 1 hodinu. Zažijete však nová dobrodružství.

Autor hry: Klaus Teuber

Hru nelze hrát samostatně a je potřeba mít i základní hru Osadníci z Katanu.

Hra je v DE edici s CZ pravidly.


Počet hráčů: 3-4

Věková skupina: 10+

Doba hraní: 120 min


Nová, nerozbalená.

Verze DE s CZ pravidly.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Budovatelská
Doba hraní: 120 min
Počet hráčů: 3-4
Věková skupina: 10+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: